Спортивні досягнення вихованців Куп’янського спеціального навчально-виховного комплексу

благодійність
30.05.2016

article image

У Куп’янському інтернаті мешкає багато талановитих і активних дітлахів. Вони часто беруть участь у запливах, фестивалях, змаганнях та естафетах. Ми вирішили підтримати їхній інтерес до спортивних змагань.

Найактивніше діти беруть участь у змаганнях з плавання. Дев’ять разів юні спортсмени брали участь у Міжнародних змаганнях з плавання серед інвалідів дитинства та дітей-сиріт пам’яті Т. С. Маричевої.

Часто діти привозять зі змагань максимальну кількість нагород і медалей. Наприклад, у ІІ етапі Спартакіади з плавання «Повір у себе» вихованці інтернату посіли найбільшу кількість призових місць, виборовши 10 медалей. А в 2015 році на обласних змаганнях відкритої першості КЗ «ДЮСШІ ХОР» з плавання серед спортсменів-інвалідів усіх нозологій юні плавці здобули найбільшу кількість призових місць і отримали 16 медалей. За цими перемогами стоїть величезна праця дітей та вихователів. Вони кілька годин дістаються електричкою до сусіднього містечка, щоб тренуватися у басейні під пильним керівництвом тренерів.

Дітлахи також брали участь у Чемпіонаті України та Кубку України з велоспорту BMX. У категорії спортсменів 2001–2002 років народження Головач Валерія посіла п՚яте місце.

На змаганнях із легкої атлетики для дітей-інвалідів Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» у 2015 році команда Харківської області посіла перше місце за кількістю медалей. Вихованці Куп’янського інтернату на цих змаганнях здобули 10 медалей.

На відкритій першості ДЮСШ «Металург» з міні-футболу серед юнаків 2004–2006 років народження дітлахи посіли третє місце, а капітан команди Чубенко Станіслав був визнаний найкращим гравцем змагань.

Крім спортивних змагань, діти також беруть участь у різних конкурсах дослідницьких робіт і рекреаційних іграх. А танцювальний колектив інтернату «Карамелька» виступав на сцені ХНАТОБ ім. М. В. Лисенка на гала-концерті переможців фестивалю творчості людей з обмеженими можливостями здоров’я «На крилах натхнення».

Для дітей ці змагання мають дуже велике значення, вони допомагають їм фізично розвиватися, виховують у них впевненість, завзятість та терпіння. Ми хочемо підтримати прагнення дітей до спортивного способу життя. Щоб зробити тренування більш комфортними, ми подарували дітям 40 комплектів спортивної форми.

Більше інформації про досягнення вихованців Куп’янського спеціального навчально-виховного комплексу – на сайті закладу.